Stroj na zavlažování potrubí s plochou kapkou
Stroj na zavlažování potrubí s plochou kapkou
Podrobnosti o produktu

Kaide Machinery je jedním z dobře známých výrobců plochých kapalin zavlažovacích potrubí v Číně a určitě stojí za to mít jeden. Vítejte na poptávce drip zavlažovací páska linky, drip zavlažovací páska zařízení, ploché drip zavlažovací hadice stroj, ploché drip zavlažovací trubice rostliny, ploché dripper zavlažovací hadice linky za konkurenceschopné ceny od KAIDE.

Tato výrobní linka pro ploché kapkové zavlažovací pásky je dále vyvíjena a vyráběna, optimalizující veškerou technologii našich tisíců vysokorychlostních a kompozitních potrubních linek, které pohlcují pokročilou technologii vybavení světové úrovně. Je to vůdce s nejvyšší rychlostí, plně automatizací a vynikající stabilitou.


model

Extruder

Výroba
Rychlost

Identifikátor klepnutí
Rychlost

Tloušťka pásky
rozsah

Děrování
Rychlost

Nominální
Napájení

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180 m / min

1000-1200ks / min

0,15-0,6 mm

≤900pcs / min

120KW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180 m / min

1000-1200ks / min

0,15-0,9 mm

≤900pcs / min

125KW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180 m / min

1000-1300ks / min

0,15-1,2 mm

≤900pcs / min

145KW

Řídicí systém


◎ Pokročilý řídící systém Siemens PCC byl aplikován do této linky Line kvapkové zavlažovací pásky.KAIDE je jediný výrobce v Číně, který úspěšně přijal takový kontrolní systém.

◎ Inteligentní funkce tohoto systému, jako je ovládání synchronizace celé linky bez jakékoliv odchylky. Rychlost zvýšení nebo snížení rychlosti ovládání, vysoká přesnost řízení atd., Může zajistit spolehlivý a pohodlný provoz linky.


● Systém gravimetrů

◎ Vysoce přesný řídící systém potrubní hmotnosti na metr je aplikován v této linii ploché zavlažovací pásky. Takové zařízení přivádí materiál přesně podle hmotnosti na metr a změny rychlosti tratě; Aby bylo dosaženo přesné gramové hmotnosti řízené trubky. Které mohou zkrátit dobu spouštění a ušetřit suroviny.

● Systém řazení třísek

◎ Používají se nejmodernější technologie detekce, jako je zařízení pro identifikaci nanoskopu laseru a zařízení pro odmítání proti směru odkapávání, čímž je zajištěno, že drifery ve výrobě jsou 100% kvalifikované.

◎ Rychlost třídění chapadla: 1100ks / min


● Odtahový stroj a vysekávací stroj

◎ Dvoustupňový odtahový stroj tohoto kapkového zavlažovacího potrubí získal servořízení a rychlost odjezdu může být synchronně nastavena podle požadavků na výrobu se stabilním a spolehlivým tažením, nízkou hlučností.

Děrovací stroj

Tento stroj na odkapávací potrubí je vybaven online detekčním systémem pro slepé otvory, jakmile systém detekuje nevybočené potrubí, potrubí automaticky odřízne trubku, mezitím se přesune do pracovní polohy navíječe a nahlásí stav odpadních trubek včas.


● Automatický navíječ

◎ Automatický navíječ je poháněn servomotorem a řízen systémem SIEMENS PLC.

◎ Aplikace servopohonu a řídícího systému tahu v této linii ploché kapalné zavlažovací pásky dokáže zajistit vysokou synchronizaci rychlosti navíjení a rychlosti linky, čímž vytvoří rovnoměrné a čisté vinutí cívek.

◎ Během výroby může navíječ řezat trubky a automaticky měnit kotouče podle délky nastavení. A také značku délky tisku každé cívky.


Stroj na zavlažování potrubí KAIDE (kulatý a plochý) .pdf


Dotaz