Čína Polyuretanová pěna izolační potrubí stroje na prodej
Čína Polyuretanová pěna izolační potrubí stroje na prodej
Podrobnosti o produktu

Výrobní linka na výrobu polyuretanových pěnových izolačních trubek


Tato polyuretanová výroba tepla pro uchování tepla s technologií jednoho kroku, která byla zkoumána týmem KAIDE R & D, překonala řadu potíží. Tato linka je určena především pro výrobu potrubí PE na ochranu tepla, která se široce používá v oblasti ropy, chemikálií, centralizovaného vytápění, komunálního inženýrství apod.

  Extruder

Tento stroj na výrobu pěnových trubek z polyuretanu používá speciálně navržené šrouby a válce s vysokou účinností, zajišťující stabilní a vysokou rychlost linky; Pevná polyurethanová vrstva je přímo vstřikována do komory mezi vnitřní vrstvou a vnější ochrannou HDPE vrstvou pěnovým strojem s použitím kapaliny z polyuretanového pěnového plastu, nazývaného " trubka v pěnové technologii potrubí " .

  Die Head

Stroj na výrobu pěnových trubek používá speciálně navrženou kompozitní hlavici, která zajišťuje stabilitu vysokorychlostního vytlačování a vyrobené kvality trubek.


  PLC systém

  Výrobní linka na výrobu polyuretanového pěnového potrubí používá novou generaci řídicího systému Siemens PLC.

Přijetí vícebodového řídicího systému uzavřené smyčky zajišťující vysokorychlostní synchronní řízení a spolehlivý provoz.

Umožňuje realizovat funkci dálkového ovládání pro zahraniční klienta.


  Výhody polyuretanové trubky

  Dlouhá životnost potrubí díky charakteristikám polyuretanových materiálů značně snižuje náklady na opravy a údržbu výměny potrubí teplé vody.

Hustota tuhého polyuretanu je 60kg / -80kg / , plně vyplňte mezeru vnitřního plastového potrubí a vnější HDPE ochrannou vrstvu s dostatečnou lepicí pevností, aby se vytvořily tři vrstvy: trubka Inner Plastics, polyuretanová pěna , Vnější ochrana HDPE vrstva integrální, jeho vlastnost mnohem lepší než normální PO potrubí.

  Vynikající tepelná ztráta, tepelná ztráta pouhých 5% z normální plastové trubky, která při aplikaci může ušetřit obrovskou energii.

Často používejte specifikace potrubí

Specifikace

ID / OD (mm)

Vnitřní trubka (mm)

Vnější trubka HDPE (mm)

Polyuretan

Tloušťka mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12,5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13,5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23,5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17,5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 (mm)

25 (mm)

160 * 200

160 (mm)

200 (mm)

20 (mm)


Kaide Machinery je jedním z dobře známých čínských polyuretanových pěnových izolačních trubek strojů pro prodej výrobců v Číně, a určitě stojí za to mít jeden. Vítejte na velkoobchodu polyuretanové pěnové izolační trubkové stroje na prodej za konkurenční cenu z naší továrny.
Dotaz