PP Slient potrubí stroj
PP Slient potrubí stroj
Podrobnosti o produktu

Kaide stroje je jedním z dobře známých PP slient potrubí stroje výrobců v Číně, a Vy jste jistě stojí za to mít jeden. Vítá vás Velkoobchod stroj tichý trubek PP, ztlumit PP potrubí, PP trubek stroje, extrudery potrubí PP, PP potrubí zařízení za příznivou cenu z naší továrny.

Potrubí PP super tichý odvodnění přijímá zvláštní navržené vysoké efektivní Extrudér pro pohlcující PP viskoelastický, vysunutí efektivně zajistit a zlepšit životnost extruderu.


Model řady

ScrewDiameter

L/D

Výrobní rozsah

ProductionSpeed

NominalPower

SJ-65

Ф65 / 50mm

33/33:1

Ф50 - 110mm

280kg/h

128KW

SJ-80

Ф80 / 65mm

33/33:1

Ф50 - 200mm

450kg/h

187KW


● Koextruze závitořezná hlava

◎Special navržen nastavitelný Koextruze závitořezná hlava tohoto PP ztlumit potrubí je naše unikátní patentované produkty. To by mohl rychle zajistit i složené ze tří vrstev plastu a získat ideální tloušťka, není třeba upravit rychlost extruderu.

● Vyrobené potrubí

◎The redukce šumu této trubky je lepší než litinové potrubí, dokonce i na současném trhu dominuje UPVC drenážního potrubí. Vnitřní vody klesá šum je méně než 45 dB.

◎IT má také následující výhody, jako je vysoká odolnost vůči ohybu únavové pevnosti, vysokoteplotní deformace, odolnost proti stárnutí a další jedinečný výkon,

◎Being široce používané u kancelářských budov, škol, hotelů, výškové obytné budovy, nemocnice, pečovatelské domy, odvodnění odpadních vod vysokoteplotní a lázeňská místa atd.

● PLC kontrolní systém

◎The PP odhlučněné kanalizační takže linie přijímá nové generace Siemens PLC programovatelné počítače řídící systém, který by mohl zajistit vysokorychlostní synchronní řízení celý řádek a jeho stabilní andamp; spolehlivého provozu.

Dotaz