Stroj trubek PVC Steel Wire
Stroj trubek PVC Steel Wire
Podrobnosti o produktu

Kaide stroje je jedním z renomovaných výrobců stroj potrubí ocelového drátu pvc v Číně, a Vy jste jistě stojí za to mít jeden. Vítá vás Velkoobchod stroj ocelové trubky pvc, pvc potrubí za příznivou cenu z naší továrny.

PVC ocelový drát vyztužená hadice výrobní linky je vhodný k výrobě PVC spirála ocelový drát vyztužené hadice, který zahrnuje jeden extruder, spirálové ocelové dráty tvořící jednotky, chladicí kašnové, trať off jednotka a naviják.Model řady

ExtruderModel

ProductionScope

ProductionSpeed

Výstup

Jmenovitý výkon

GR-63

SJ-65/25

Ф20 - 63mm

2-10m/min

90kg/h

55KW

GR-160

SJ-90/25

Ф75 - 160mm

2-6m/min

240kg/h

80KW


◎The PVC vyztužený ocelový drát hadice mají výhodu tlaku a korozní odolnost, negativním tlaku a ohybu. To se používá k vyjádření plyn, tekuté a sypké materiály. To je široce používán v průmyslu, zemědělství, architektura, vodní conservancy zavlažování a prachu sběratel, atd.

◎PVC hadice výrobní linky přijímá vysokou rychlost a efektivní extruderu, zajištění plastik kvality a výstup.

◎Special navržen ocelový drát vinutí stroje lze dosáhnout vysoké rychlosti vinutí, dokonce i vinutí prostor a delší dobu nepřetržité výroby.

◎Special navržen povlak typ řezné hlavy může produkovat vysoce kvalitní hadice s vysokou transparentností a dokonce drátu distribuce.

◎The hadice výrobní linky přijímá elektrické prvky importovaných pro stabilní a spolehlivý chod.

Všechna ovládací tlačítka jsou humanizovaný design, snadné pro operaci.

Dotaz