Kontrola kvality

Kontrola kvality
Další nejdůležitější věc, kterou je třeba zvážit při výběru dodavatele stroje, vedle ceny, je kvalitě. Jedna kvalitní stroj si zaslouží dobrou investicí.
ŠEST důvodů, proč KAIDE strojů je více lepší:
1) silné R & D týmu s pokročilou technologií a spoustu praktických zkušeností, zejména pro vysoké rychlosti potrubí stroje a kompozitní trubky vícevrstvé stroj, s partnerem podporu technologie nejvyšší Číny Pekingu chemické technologie univerzity.

2) všechny mechanické části jsou navrženy a vyrobeny sami, zpracovány prostřednictvím vysoce přesné CNC stroj a pracovníky, kteří provozují tento stroj, jsou relevantní operační dovednosti požadované nejméně 3 roky, aby každá část je v přísně řízené a kontrolované.

3) všechny z nerezové oceli je zakoupen od Číny slavnou Steel Group. Získávání vnější části, jako jsou elektrické prvky, jsou všechny použité mezinárodní značky, jako je SIEMENS, ABB, SCHNEIDER a INOEX apod.

4) přísné linie testování se provádí před dodáním stroje, aby vaše stroje mohou fungovat dokonale, jak je zaručeno.

5) zahraniční instalace a školení služby odstranit vaše starosti žádné operace zkušenosti.

6) lepší poprodejní služby na podporu vám technický průvodce a také náhradní díly. Všechny technické výkresy byly uloženy jako archivovaných dokumentů, zajišťuje jejich sledovatelnost, k zajištění rychlé reakce a proveditelné řešení v otázkách každého zákazníka se vyskytuje v další výrobě.